Kurumsal

Hakkımızda

media
BİZ KİMİZ?

Projelerinizi yenilikçi şekilde hayata geçiriyoruz.

Şirketimiz, 2014 yılında Türkiye merkezli kurulmuş olup, Özbekistan, BDT ülkeleri, Almanya, Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde, yüksek nitelikli uzmanlarımız tarafından onurlu bir şekilde sağlanan hizmetler ile lider konumunu kazanmıştır. Müşterilerimize, son teknolojiye uygun ekipman ve bileşen malzemelerinin teslimi de dahil olmak üzere mekanik ve elektrik işlerinin projelendirilmesine ve uygulanmasına yardımcı olmak gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Faaliyet gösterilen bölgelerin en seçkin markalarını ve dünyaca ünlü diğer markaları en uygun fiyatlarla temsil ederek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve iş kabiliyetimize sürekli yeni özellikler ekliyoruz.

BİZE ULAŞIN
media
AMACIMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Şirketimizin önceliği, sunduğumuz hizmetlerde kalitemizi fark etmiş memnun bir müşteridir. Müşterilerimize AGESA GRUP güvencesi ile hizmet veriyoruz.

Konusunda deneyimli uzmanlar tarafından sunulan çalışma konseptimiz; güvenlik, şeffaflık, hizmet ve ürünlerin yüksek kalitesi, istikrar, rekabetçi fiyatlar ve uzun vadeli işbirliğine dayanmaktadır.
SUNULAN HİZMETLERİN VERİMLİLİĞİ

Tarafımızdan verilen hizmetlerin uygulanmasındaki herhangi bir gecikmenin müşterilerimiz için ciddi sonuçlar doğurabileceğinin farkındayız. Bu nedenle faaliyetimizin ana hedeflerinden biri hızlı çözümlerdir. Şirketimizin benimsediği yönetim sistemi, müşterilerimize gerekli hizmetleri mümkün olan en kısa sürede sunmaktadır.

MURAT AKŞAHİN
Agessa Grup Yönetim Kurulu Başkanı
TANITIM FİLMİ

Bizi daha yakından tanımak ister misiniz?